Školení má v naší společnosti dlouhou tradici.

Logo_ENVIFORM
Školitelé jsou praktici - revizní technici, bezpečnostní technici, ekologové, kvalitáři - kteří mohou do školení vnést své vlastní praktické zkušenosti a podněty.

Školení realizujeme v moderních školících místnostech na:
- ulici Závodní 814, Třinec,
- ulici Průmyslová 1041, Třinec (areál TŽ-MS).

V případě zájmů zákazníků realizujeme školení přímo u nich v jejích školících místnostech či na pracovištích.

Vzhledem k požadavkům zákazníků jsme nově rozšířili své služby o E-LEARNING.

Školící centrum je součástí společnosti ENVIFORM a.s., která nabízí komplexní poradenské služby v oblasti BOZP, PO, pracovního prostředí, revizí vyhrazených technických zařízení a ocelových konstrukcí, provozní ekologie, kvality, zkušebnictví. Prostřednictvím Centra Zkušeben a Centra Laboratoří realizuje akreditované analýzy vod, emisí, hutních výrobků a surovin, tepelné zpracování a mechanické zkoušky. Komplex služeb tvoří návrh, výroba a údržba OOPP včetně nehořlavých pracovních oděvů.

Výhody

Kvalitní lektorský tým

Lektorský tým s dlouholetou praxí tvoří odborníci z oblasti BOZP, PO, ekologie, kvality, revizí.

Propojení teorie s praxí

Klademe důraz na doplnění školení o praktické dovednosti.

Komplexnost

Nabízíme širokou škálu kurzů, které na sebe navazují. Kromě školení realizujeme i poradenské služby.

Individuální přístup

Součástí naší nabídky je i individuální firemní vzdělávání.

Péče o zákazníky

Pro školené osoby možnost zajištění občerstvení.

Milan

strycek_ram

V oboru pracuje již více než 20 let, z toho cca 15 let jako revizní technik zdvihacích zařízení. Své zkušenosti již předal stovkám jeřábníků či vazačů břemen v rámci své lektorské dráhy.

Petr

polok_ram

Téměř 10 let pracuje jako bezpečnostní technik. Je absolventem Fakulty bezpečnostního inženýrství na VŠB-TU Ostrava.

Lenka

jachnicka_ram

Ve firmě ENVIFORM a.s. pracuje jako bezpečnostní technik. Je lektorem úterních Vstupních školení do areálu TŘINECKÝCH ŽELEZÁREN, a.s.

Karel

kozielek_ram

Více než 20 let působí jako revizní technik elektrických zařízení pro VTZ a UTZ. Své bohaté zkušenosti již řadu let předává v rámci školení, především v oblasti vyhlášky 50.

Rosťa

fiedor_ram

Je absolventem Pedagogiky na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze a Sociální pedagogiky, prevence a resocializace na Ostravské univerzitě. Pracuje jako odborně způsobilá osoba v prevenci rizik a koordinátor BOZP na staveništi.

Milan

cependa_ram

Absolvoval Fakultu bezpečnostního inženýrství na VŠB-TU Ostrava. Pracuje jako bezpečnostní technik a technik požární ochrany ve firmě ENVIFORM a.s. Je koordinátorem BOZP pro práci na staveništi. V současné době je "otcem" projektu E-LEARNINGOVÉHO VZDĚLÁVÁNÍ.